Efter skolan blir det jordgubbar med socker och mjölk

Efter skolan blir det jordgubbar med socker och mjölk

Jordgubbar, råsocker och mjölk I förrgår när jag var ner på affären för att handla så hade dom bunkrat upp ingången med mängder av jordgubbar och doften var himmelsk. Jag kände direkt att jag måste köpa hem jordgubbar och med priset 99:- för 3 förpackning à 500 gram styck så var bara att plocka på …

0